Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Sziasztok!

    Nem találtam releváns topikot. Mivel a Teams az Office csomag része (, ha jól emlékszem), így lenne egy kérdésem. Hátha valaki belefutott már.

    Egy dokumentumtárat akarnék a csoportomnak készíteni, ahol az eddig Word-ben tartott anyagokat emelnénk át Teams-en belül OneNote-ba. Mivel több száz ilyen dokumentumunk van, így van arra lehetőség, hogy valahogy beimportáljuk a dokumentumokat?

    Amit eddig találtam:
    - Word-ben nyomtatás, majd Send to OneNote. Ekkor a sajátomba importálja és gondolom onnan kellene valahogy tovább lökni a Teams-esbe.
    - Feltöltöm a Teams OneDrive-jára a dokumentumokat és a Printout-ot beimportálom. De ekkor képként illeszti be, ami nem jó, mert akkor a kereshetőség lehetősége csorbul.
    - Word tartalmát vágólapra téve, majd beillesztve OneNote-ba. Ekkor a képeket nem másolja át.

    A Teams-ben található Wiki app kapcsán azt találtam a Microsoft oldalán, hogy azt nyugdíjazzák. Használja mindenki a OneNote-ot.

    Van ötletetek miként lehetne kevesebb kattintással beemelni normálisan a dokumentumok tartalmait OneNote-ba?

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák