Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Sziasztok, mi lehet az oka, hogy nem települ fel az MS Office 2013 Professional Plus?

    Elindítom a telepítőt, a telepítés megy is egy darabig a telepítés állapotát jelző sáv, de a valahol 2/3-a után megáll, és áll vagy 20 percet, újraindítottam a PC-t, mert nem volt értelme tovább várni.
    Aztán rákerestem, az Office weboldalán, h mi lehet a probléma. Olvastam egy olyan bekezdést, ami szerint egyes vírusirtók jelentősen lassítják a telepítés menetét. A listán ott szerepelt az Avast!, örültem is mint majom a farkának, és elindítottam a telepítést, de kikapcsolt vírusirtóval. Ekkor kb. az 1/3-ig ment a sáv, majd kaptam egy ablakot, h a telepítő hibát talált, és lépjek ki a telepítésből.
    Megpróbáltam az x64-es változat után az x86-ot telepíteni, de az el sem indult, hanem kaptam egy ablakot egy hibaüzenettel.Mi a fene lehet a gond? Az OS: Windows 8 Professional 64bit.

    Ha nem sikerül feltennem akkor muszáj leszek az Office 2007 Enterprise-ot feltenni, amit nem szeretnék. '10-es Office volt a gépen, de az bizonyos okokból nem maradhat. Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák