Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz Throme #95305 üzenetére

    Az oly-t viszont oly névvel fogja gyártani. Ez szerintem jelent valamit.

    The Verge szerint használhatja ellenben DPReview szerint csak az OMD, Zuikot használhatja majd, mert az orvosi és egyéb részlegek maradnak az Olynál. Nem biztos még ez sem. Beteg ez a cég.

    (#95306) MrChris szerintem uzsihoz tartós tejet már nem érdemes bevinnie Takeuchi szannak.

    [ Szerkesztve ]

  • haruspex

    aktív tag

    válasz Throme #95305 üzenetére

    Én az a hülye vagyok, aki még vesz néha Hangzó Helikon cd-t, pedig arra sem emlékszem a gépben bekötöttem-e a dvd-lejátszót a gépbe .... De az összes kazettám+dvd-m+cd nem került annyiba mint mint az objektívjeim nem újonnan, és mindet meg tudom majd hallgatni 10 év múlva. De ez igazából a bizalomról szól. Az szerintem, egy rendszernek, vagy cégnek a legérdekesebb. Nézd meg már napok óta senki sem tudja, hogy mi van. Ezek után Te mennyi tennél ebbe e dologba időt, és pénzt? Egyrészt nem sokat, ez ugye kihatással van a partnerekre, meg sokan tettünk a ebbe a dologba mindkettőt. A Samsungba sokkal kevesebben. Meg valahogy az egész módja lett egészen érdekesen előadva. Ha a tulajdonosváltással be lett volna jelentve új váz, és objektív
    pl. Vagy le lett volna írva, hogy mi lesz az eddig kifogásként használt gyárköltöztetésből, és a K+F-el...Vagy csak az, hogy bocs, de nem bírjuk tovább pénzzel.

    Így csak mindenki átverve érzi magát, az elmúlt évek hitegetései után. Ezzel van a probléma. És ezt mondom úgy, hogy Panasonic vázat használok évek óta, szóval, ha ők maradnak nagyon nem érint a dolog.

    De tényleg nehéz pálya amúgy hogy volt már pár különböző szenzorméretű gép a kezemben, de, hogy hogy adod el, hogy van értelme, hogy kisebb a szenzor, amikor sok okos mást mond (Kedvencem egy YT videó ahol vki kiteszi egymás mellé az obikat, és magyarázza, hogy miért nem sokkal olcsóbb a fele akkora.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák