Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Stauffenberg #92864 üzenetére

    Ezért ez ennyire nem egyszerű. Ha veszel egy esőálló cuccot, akkor általában meg szokták adni a vízállóság mértékét, és jellegét vagy órában, vagy víznyomásban (egyes amerikai gyártók nem, a perelhetőség miatt). Én is vittem már vissza a Decathlonba bakancsot, ami a kiírással ellentétben beázott, szó nélkül csengették vissza a pénzt a bevizsgálást követően. Az az én meglátásom a kérdésben, hogy amennyiben egy lényeges termékjellemzőről van szó, az igenis a garancia és a szavatosság hatálya alá tartozik (ezért írta bele itt a Panasonic, nem vállalnak garanciát semmire ezzel kapcsolatban). Ha viszont oda tartozik, akkor tudnom kell, hogy az adott felhasználás tekintetében mi az ami még rendesnek, és mi az ami már nem rendeltetésszerű használatnak minősül, ehhez viszont kell egy támpont agyártótól, amiből ki lehet indulni.
    Abban tök igazad van, hogy az enyhe bonyodalom (köd, -10fok feletti hideg és szitáló eső) nem okozhat neki gondot, és ha ennek megfelelően kezeled, akkor nem lesz baja.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák