Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yle_greg

    tag

    válasz t.imi #101858 üzenetére

    Halszemnel nehezebb konponalni. Mindig lesz valami ami ugy log be, hogy hajlik, es nem szep. Celszerszam, adott helyzetekben jo, muveszi dolgokat lehet vele csinalni, de mindenes szeleslatonak kihivasos.

    Ha kihuzod a halszemet, nagyjabol ott fogsz tartani, mint amit a Laowa tud nativan. Viszont csillagos egbol tobbet lat az Oly, es ott nem gond a halszem, kiveve, ha eltorzit a kep szelen egy jol ismert, a szemnek megszokott konstellaciot, de csillagot meg nem fotoztam, nem tudom, hogy ez valoban elojon-e halszemmel.

    Nekem van egy jatszos (olcso kinai) halszemem, a fun faktora magas, a mindennapi hasznalhatosaga alacsony. Tajkepre a Laowa jobb nekem.

    A vazadban levo halszemkorrekcio jo moka lehet, olyanom nekem nincs, nem tudom, hogy mennyire jo. Ha kepes rendes rectilineart varazsolni, akkor tulajdonkeppen van egy ketto-az-egyben objektivet, ez szerintem hasznos lehet. Ebbol a szempontbol az Oly a jobb valasztas. Szerintem. :-)

    A nyelvtannaciknak uzenem, hogy en trafok, te trafsz, o pedig trafik. Erted? Igen? Akkor ez kiallta a gyakorlat probajat, karoghatsz amit csak akarsz. :-)

Új hozzászólás Aktív témák