Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz jaanoo89 #101577 üzenetére

    Pont az ilyen "frissítések" miatt tart ott a rendszer, ahol tart (nézd meg azokat, akik komolyabb piaci részesedéssel rendelkeznek, pedig 10 év hátrányból indultak. Ők érzik azt, hogy mire vágynak az emberek, míg az Oly csak simán tudja a "tutit", amivel sikeresen összehoztak már lényegében két csődöt is..).
    Szerintem ez a frissítés -ellenben az OM-1-el - harmat gyenge lett, és ebben a formában tök felesleges is. Az oly/jip elérte, hogy egy ideje egyre érdektelenebb vagyok a rendszer irányéban, már nem érdekelnek az újdonságok, mert egyrészt folyamatosan csalatkozom, másrészt olyan árakon forgalmaznak, amit már nem vagyok hajlandó egy olyan rendszerre költeni, ami hiába kicsi, de a képminőségben erősen kompromisszumos (a konkurenciához viszonyítva). E-M1mk2-őm van, ha váltani akarok, akkor ott van az mk3, ami szerintem irtózatosan túl van árazva az mk2-höz viszonyítva, míg az OM-1-rt pedig aranyáron mérik (számomra). Szóba jöhetett volna még az OM-5, de sokkal több pénzért alig nyújt többet, sok esetben pedig egyenesen kevesebbet. Így hát a kör bezárult.
    Ha egy rendszerben a felhasználónak nincs hova fejlesztenie, akkor tovább fog állni, oda, ahol van, elég csak megnézni, hogy az elmúlt pár évben kik álltak tovább..
    Ezzel ezt a vitát lezárnám, mert az álláspontok nem közelednek és szerintem már kibeszéltük amit lehetett. Aki szeretne 5éves technikát venni fél misiért értelmetlen korlátozásokkal, tegye, én egyelőre nem érzem ebben a bugit, persze ez még változhat is akár a jövőben.

    Econ: mondjuk ez a kép erősen felhasználói hiba, de ettől még értem, amit mondasz, és el is fogadom az átlag Józsika szemszögéből.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák