Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz jaanoo89 #101208 üzenetére

    Én nem vagyok benne biztos, hogy visszahozzák a fém vázat OM1 alatt.
    Sőt, annak is örülni kell, ha folytatják a fejlesztést, az új vázak/obik bevezetését.
    Nem tudom mennyit hoz a konyhára az EPL, PenF, EM10 (mennyire nyírja ezeket a mobil piac), de egy elérhető árú OM5 nagyon sokat segítene a mobilnál többre vágyó hobbifotósoknak, amin azért van haszna a gyártónak is, hogy megérje fenntartani.

    OM1 videókat lehet látni a YT-on, de abból nem tudom mennyi a prómóciós, bemutató "ingyengép" és mennyi, amit a "jutuber" saját maga megvett.
    Ott van Robin Wong, aki még mindig nem csinált videót OM1-ről, sőt ki is jelentette, hogy neki nincs is igénye rá nagyon az EM1 mk3 után

    Hozzáteszem az EM5-nél nem érzem hátrányát a műanyagnak, leszámítva az állványmenetet.

    #101209t.imi
    Milyen csuklószíjad van/volt végülis? Amit a csuklóra kell tenni, vagy amibe a kézfejed van benne?
    EM10-hez használok csuklópántot. Egyedül az obicserénél macera, hogy a 2 kezes műveletnél van, hogy ott lifeg a csuklón a váz, míg egy nyakpánt esetén lehet simán dolgozni a két szabad kezemmel.
    Nyakpánt sokszor a feltekert csuklópánt szerepét töltötte be :)

Új hozzászólás Aktív témák