Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Shadowbull #34 üzenetére

    "Ami egy ökörség, nem fog megtörténni."

    Már hogy csak a BMW nem fog csődbe menni, vagy a többi gyártó se? Mert szerintem a többi se. Ennyire még az európai gyártók és döntéshozók együttesen SE hülyék.

    "kikereshetted volna a koreaiakat is."

    Így is elég sok idő volt. De nyugodt szívvel kikeresheted te is. ;) (Valószínűleg VW-Suzuki környékiek lesznek.) Alapvetően olyan gyártókat akartam betenni, amelyek gyártanak EV-ket. A Suzukinak csak hibridnek csúfolt autói vannak. (Amik amúgy nem annyira rosszak, de nyilván közük sincs a német prémiumokhoz - mondjuk árban se.)

    "A Suzuki 4,5%- os marzsa gyakorlatilag életveszélyes."

    Az valóban az. Nyilván nem nagyon engedhet meg magának sokkal többet. Szomorú, de ez van. Mindenesetre 1-2 veszteséges (negyed)év után még nem szoktak csődbe menni patinás gyártók, bár 3 évtől kezdve már kezd eléggé ijesztő lenni a helyzet.

    #35: "marzs, nem "mardzs""

    Jogos, bocs. Szívem szerint az angol marge-ot írnám, amit ugye dzs-vel kell kiejteni, azt magyarítottam. Csak hát rosszul, mert ugye erre már van "magyar"(os(ított)) szó.

    Ma már kétszer is írtam hülyeséget, eléggé atipikus. :B Nem kellene kapkodni. (Mondjuk a mardzs az tárgyi tévedés volt.)

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • Vesa

    veterán

    válasz Shadowbull #34 üzenetére

    "Ami egy ökörség, nem fog megtörténni. "

    Azt én is nagyon remélem, és attól sem tartok, hogy a kínai vackok hatással lennének az eladásokra. Ugyanakkor a Neue Klasse felvet bennem kérdéseket, és ahogy a netet böngészem, ezzel nem vagyok egyedül, minimum baromi megosztó az irány amit azzal a formával kijelöltek. Persze láttunk már ilyet az ócska Bangle féle korszakban, aztán mégis jól fogytak az autók, de éppenséggel történhetett volna fordítva is. Az bizonyosan nem jó jel, ha ennyire megosztó egy forma, és igazából a Neue Klasse még az irányt sem jelöli ki rendesen, kicsit olyan érzésem van, hogy kihoztak valamit mert szorított az idő, de semmiféle konkrét jövőképet nem látok az egész koncepció mögött, csak a szokásos PR lózungokat. A Mercedes és az Audi is sokkal átláthatóbb irányba tart, vállalható formákkal és autókkal. BMW-nél számomra most nem teljesen világos, hogy mi az istent csinálnak tulajdonképpen?

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák