Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz james001 #3162 üzenetére

    Na ezaz.

    A videó vége, ott a dátumokkal, az "autómata" ajtókkal. Amik szerintem akkor nem is voltak még. Az baromi nagy wtf. Én sem értem mi lehet. És hát nem véletlenül nem lettek azok a dátumok kijavítva patch-ekkel. Iszonyat nagy WTF az egész. Vagyis lett volna. Mert gondolom ha be lett volna fejezve a játék akkor Kojima csak összerakta volna nekünk a puzzle-t. De nem lett. Beszoptuk. Aztán most pislogunk mint....a zsebben.

    Az a fura, hogy a Moby Dick utalás arra enged következtetni, hogy Kojima az elejétől fogva tudta, hogy nem fejezheti be ezt a játékot. És ezt nem értem. Mivel az első "kamu" bejelentésnél már jelen van az utalás a Moby Dick stúdió által.

    Nekem a szívem a Donna Burke Chapter 3-as twitter üzenetnél állt meg konkrétan. De utánanéztem, nem MGS-re utal a tweet.

    Egyébként mi ez a Sazabdságszobros 51-es küldetéses sztori? Ez nekem kimaradt.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák