Új hozzászólás Aktív témák

  • Mintcar

    tag

    válasz Batman2 #6041 üzenetére

    Szia!

    Nem is nyomtam neki tartósan 140-el, csak kiványcsi voltam meddig birja, kb 1km-t mehettem vele igy. De viszont a kb. 120-at végig tartottam.

    A végsebesség a kézikönyv szerint 135km/h-ra van megadva a 60le-s 200d-nek, ha jól emlékszem 4400-as fordulaton, az 55le-s változat az 130km/h 4200-as fordulaton.

    Azt azért nem hiszem hogy 1 méretet kopna a motor egy Bécs-Bp padlógázos út alatt.
    Emlékszem a legelső mercit amit megnéztünk abban valahol 300.000km környékén állt a számláló, a tulaj rögtön hozzá tette hogy egyszer már átfordult. Tehát bőven túl volt az 1millión :Y :Y .
    Kérdeztük hogy ennyit hogyan sikerült beleterni, és mondta Bp.-Wein-London-Bp. járatban volt tizen egynéhány évig, üzleti okokból.

    A probakör alatt fagattuk a motorról, az állitotta 1 full motor generált kapott 9-10 éve, igaz azt németországban csinálták.
    Arra biztosan emlékszem hogy 130-at mondott, hogy ez az autopályán az utazója a 200d-nek, tehát ő ennyivel kergette.

    De sajnos hamar kiesett a rostán, mert az ismerős csak annyit kérdezett hogy mikor törték meg a seggét(ha agyon lönek sem veszem észre), és sajna kiderült hogy németországban bizony teljesen lenullázták a seggét az autópályán, és azóta a két hátsó kerék nem követi pontosan az elsőket.

    w123 200D 1.1millió km+

Új hozzászólás Aktív témák