Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Szten Márs #6491 üzenetére

    Azt se kérdőjelezzük meg, hogy csak itt legalább 2 ember a K10D-t ajánlotta, akkor már nem áll a "mindenki" :P

    Nem vettem a márka elleni támadásnak, szimplán eltúlzott hülyeségnek tartom az objektívhisztit, kb. annyi valóságalapja van a hétköznapokban, mint a JPG gyenge minőségéről szóló híreknek:D

    Érdekes módon a Pentaxal fotózók nagyrésze nem lát problémát objektívfronton :DDD hisz a kitobi, és a duplakit is jó árban jó minőséget nyújt, efölött a Sigma 17-70 pentaxra is ott van, bigma szintén van pentaxra is, Limitedet meg Canon/Nikon fronton se azok veszi, akik a 400D/D40(x)/D80 vázakat, márpedig onnan indult az egész, hogy ebben az árkategóriában gondolkodunk merthogy nincs több lé, vagy tévedek?

    Amiben hiányosságot érzek az a profi fotósok elvárásait és pénztárcáját megcélzó néhány új obi, és a hsm-es obik (bár nem tudom hol zavar a fókuszmotor, ahol a zár hangja nem :DDD ) de ezen kívül kíváncsi vagyok milyen "fontos obik maradtak ki" szeirnted a pentaxnál, ami a kispénzű amatőrök számára megfizethető más márkáknál :F

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák