Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imre921

    tag

    Sziasztok

    Épp konfigszerelésben vagyok(holnap folyt köv) és tápegységgel kapcsolatos kérdésem volna. Ismerősömnek az volt a kérése hogy hosszú távú, megbízható konfigot dobjak össze neki az adott keretből.

    Az oldalt és a topicot ismerve nem térnék ki a felesleges részletekre, csak a leglényesebbre, mivel itt azért szakik vannak azt meg kell hagyni

    Szóval

    Adott egy Gigabyte GA-Z87X-D3H deszka 16gb rammal(2x8 kingstone hyperx), egy i5 4670es procival(nem K, lebeszéltem róla, felesleges cibálni). Amit még tudni kell hogy van egy terrás wd black vinyó, és egy 120as samu evo ssd.
    most jön a leglényegesebb. : A vga egy Giga gtx780as(ghz edition jóképű kis nyákhátlap hűtéssel) - tripla windforce alap.

    Szóval mondtam a srácnak hogy a deszka is legyen minőségi, de ne húzza a procit(nem ért hozzá és én se nagyon)mert így is bőven elég a játékoknak meg arra amire ő használja.(persze vga fétises ő is és hosszú távra tervez)

    Tápnál kicsit tanácstalan lettem :F Nem tudom egy high end vga mellé melyik illene a leginkább :F Én rá gondoltam mivel presztizs gyártó és elég drága is a 80+gold-os minősítésével

    [link]

    Viszont így már túl lenne a gyerek kereten. Majdnem felrúgtam, de ez a gyökér abba maradt hogy a tápon spóroljunk -.-" :((( Van valami barátibb árfekvésbe egy ilyen vga és konfig mellé amit nyugodt szívvel lehet ajánlani? :F

    Köszi előre is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák