Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muci07

    tag

    válasz zka67 #24647 üzenetére

    Tessék egyszer már megkaptad a választ, ugyanez a belső van a legtöbb LC Power tápban!
    http://www.youtube.com/watch?v=XglUdm25Bxo
    És az én szememben az LC Power egyenlő a kodegány és stb-kel, persze a felső kategóriában már vannak jó tápjaik, de ott sem ajánlott a megvétele, mert annyiért már van FSP Aurum, Corsair GS, Corsair TX, Cooler Master GX... Codegenről meg már írtam elég sokat:
    "A gépedet teszed vele tönkre. Ezek nem tudják jól leadni a feszt ezért lehet, hogy éppen a winyódat vagy a procidat fogja gyilkolni. Elfüstölhet egy SeaSonic is, mert ami elromolhat az el is romlik, de mivel benne vannak a megfelelő védelmek ezért nem lesz gond. Én nekem is volt egy olyan eset, hogy egy Corsair táp az áramszolgáltatónál történt meghibásodás miatt sajnos porig égett! A PC sértetlen maradt csak a táp semmisült meg, hozzáteszem nem a gyártó hibájából ugyanis nem 400 V-ra tervezték. A Codegen, OLCSÓ LC Power, HKC, Mercury és stb. nem minőség, egy hulladék a bele, gagyi alkatrészekből, védelmek a kanyarban sincsenek. Az már csak extra hogy véletlenül sem tudja azt a teljesítményt amit ráírnak. Attól hogy nektek pont szerencsétek van, még sokan vannak akiknél meghalt, vagy a vinyókat nyírta ki sorban, vagy a fél gépet... És nem tuningolt gépeknél, egyszerű átlagos fogyasztásúakat is simán hazavághat. Nem érdemes kockáztatni ilyen szarokkal.
    1. Védelem nuku
    2. A felét sem tudja annak ami rá van írva
    3. Kínai, gagyi bele van
    4. Szar hatásfok miatt csak zabálja az áramot
    5. Tuti biztos ha elromlik akkor elszáll vele valami, rosszabb esetben az egész gép... És még lehetne sorolni...
    Még régen a P4-es korszakban haver nem tudta mitől mennek tönkre pár havonta a vinyói, már vagy a harmadikat vette egy éven belül, szidta az összes HDD márkát hogy nem igaz hogy mind ilyen fos... Aztán utánanézett fórumokon mi lehet a gond, ajánlották neki a tápcserét, ugyanis egy csodás Codegen 400W volt a gépében. Vett bele egy 400-as Chieftec-et, utána lámcsak, nem haltak a vinyók sorra. Ez csak egy sztori a sok közül... Ha a sok Kodegány és elcépávör fanBoy ezt nem hiszi el nyugodtan fel lehet menni Prohardver fórumára a "Milyen tápot vegyek topicba" ott is ugyanezt le fogják írni mindenkinek! Ez a táp egy ipari hulladék, soha nem vennék ilyet! Csoda, ha egy ilyenben van egyáltalán aktív PFC, de az sem sokat ér,elég gagyi! SENKI NE VEGYEN ILYEN ROSSZ MINŐSÉGŰ TÁPOT!!!!"

    Ezt még régebben írtam... Nem érdemes orosz rulettet játszani a géppel!! Hagyományos irodai PC-be, internetezni jó, de ami már komolyabban igénybe veszi a hardverek erejét oda már nem ajánlott...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák