Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Mans20 #19868 üzenetére

    És Manus01: a pcgear-nél nincs 450-es, az 550W-os pedig nekem indokolatlanul nagy és drága is lenne. Egyébként mennyire megbízható bolt? Mert erről semmilyen infóm nincs...

    Szóval a versenyzők az árakkal:
    - Cooler Master GX450: 14710 ft + 1250 szállítás= 15960 Ft (pcgear)
    - XFX Pro 450W: átlagban 16K körül+szállítás, de nem 5, hanem csak 1-2 év garival, zömében ismeretlen boltban.
    - Antec Neo Eco 450C: 12+13K+szállítás, Seasonic belső állítólag, és ha jól látom, moduláris...nem sok helyen van. Hatásfok, hang kérdéses, vagy mennyivel rosszabb, mint a HCG-520, mivel a jótápos táblázatban sem szerepel :U
    - Chieftec CTG-450PB: ismert versenyző, nekem leginkább az előbbiektől "kisebb" bélbeszállító a hátrány, illetve az alacsonyabb, 80+ alatti hatásfok. Helyben 11-12K között mérik. Emellett hangban nem tudom, hogy viszonyul az előbbiekhez.

    Ezek közül melyik mellett tennétek le a voksotokat? Plusz egy, de versenyen kívül, mivel beszerezhetetlen: PC Power&Cooling Silencer MK III 400W :O

    Köszi ismét :R

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák