Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz norba69 #134399 üzenetére

    És maximálisan megértelek, és egyetértek veled. :K Mindez kiegészítés ahhoz, amit írtam.

    Természetes, hogy ha egy adott termék kizárólagos forgalmazója (mert olyan is van), vagy bármelyik forgalmazója "csak" ügyfélszolgálat, szolgáltatás minősége szempontjából nem megfelelő, akkor sem szabad ott vásárolni. Nem szabad őket a pénzeddel támogatni.

    Sőt, ha az adott termék tényleg csak ilyen helyen kapható, akkor én inkább keresek más, helyettesítő terméket.

    Pontosan ez történt most, amikor tavaly év végén-idén januárban az új számítógépemet összeállítottam.

    Éppen miattuk, a PIXEL alkalmazottaival folytatott két beszélgetést követően, elvetettem az eredeti tervemet, a "Seasonic GX" tápegységet, és helyette megvásároltam az ALZA-nál a Corsair RM650x kiválóságot. :K Amit természetesen nem bántam meg.

    Érdemes elolvasni egyébként az Árukeresőn az amúgy nem túl nagy számú (pár tucat), de kivétel nélkül negatív értékelést a PIXEL áruházzal kapcsolatban!

    (Ha belegondolok, hogy ~20 éve, "Pixel Multimédia" néven - ha jól emlékszem a Kft. megnevezésére -, mennyire korrekt, kiváló üzlet voltak... Budapesten és az országban az egyik legjobb IT szaküzlet. "Sic Transit Gloria Mundi"...)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák