Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Triathlete

    senior tag

    válasz Paxker315 #127831 üzenetére

    OK, jogos! :)

    GIGABYTE GA-Z730M-D3H
    Intel Core i5-8600 3.1GHz
    Be quiet! Pure Rock Slim BK008
    2x8GB DDR4 PC19200 2400MHz Crucial
    GeForce GTX1060 6BG MSI OCV1
    1TB WD10PURZ SATA3
    Kingston Fury 240GB SSD + 500GB SSD
    VS Series™ VS550 — 550 Watt 80 PLUS®
    Cooler Master N200

    Régebben többször előfordult, hogy játék (GTA5, másnál soha) közben fekete lett a képernyő, a VGA ventillátor 100%-on elkezdett pörögni és csak újraindítani lehetett.
    MSI Afterburnerben az órajeleket (Core + Memory) visszavettem 70egységgel (nem tudom, hogy ez menniyt számít, 60-at javasoltak a neten) akkor jó volt. Most egy másik játéknál (RDR2) kb. 80 órát ment minden gond nélkül, került a gépbe még egy 8GB-os memóriamodul, meg egy SSD és tegnap pár óra után megint fekete képernyő és a VGA venti 100%-on. Nem tudom van-e összefüggés a bővítéssel.
    Újraindítás után tegnap már nem volt probléma, de szeretném ha ez a jövőben biztosan nem fordulna elő. Neten utána olvasgattam délelőtt, és láttam, hogy legtöbben a tápegységre gyanakodnak ilyenkor. Nem tudom, nem értek hozzá, azt hittem ez tökéletesen elég lesz.
    Minden infót, tanácsot szívesen veszek!

    A jelenlegi PSU-ra egy Chieftec iArena-ról váltottam, azzal még több volt az ilyen jellegű bajom.
    Innen esetleg tudtok ajánlani valamit?
    (#127833) syberia : Az, hogy a W szám kisebb és ugyanúgy 80%-os, mitől jobb?

    [ Szerkesztve ]

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák