Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz t-joco #120648 üzenetére

    SSD előnyei, ha az oprendszer erről indul:
    - gyorsabb indul a gép hamarabb áll fel a rendszer
    - a böngésző sokkal gyorsabban fog indulni és a böngészőn keresztül is minden gyorsabb akár egy youtube videó megtekintése is
    - a filmlejátszó program is gyorsabban fog megnyílni és még a HDD-n lévő filmek is kicsit talán fürgébben fognak indulni

    Ami a fő előnye hogy MINIMÁLIS ráfordítással - 7 ezer forint EZ - látványosan fürgébb lehet az egész rendszer mondjuk érzetre talán 30% vagy több semmilyen más alkatrész cseréje nem oldható meg ennyi pénzből hogy ezt a teljesítmény növekedést elérd.

    Ahogy írtam kb. 175W ennek a konfignak az elméleti maximum fogyasztása amit ha nem játszol valószínűleg el sem fog érni, ezért túlzás egy 600W-os táp az alacsony kihasználtság sem túl jó az áramfogyasztásra nézve sem.

    Amit linkeltem mindkettő minőségi cucc. jeni-nek abban igaza van hogy ha működik a táp akkor arra inkább ne költsd hanem inkább ruházz be egy SSD-re - a proci cserét én költségesnek és macerásnak tartom.

  • jeni

    félisten

    válasz t-joco #120648 üzenetére

    Ezek szerint egyetlen videót nem láttál még erről az SSD-ról?

    A legótvarabb SSD pontosabban a legolcsóbb sokat dobna a géped használatában!
    Hamarabb bootolna be,a fájlok mozgatásánál is gyorsabban menne,programok indításában is gyorsabban menne a BETÖLTÉS. arról nem is szólva kevesebbet fogyaszt és nincs benne mozgó alkatrész.Könnyebb,bár egy PC házban ez már nem tényező!

    Kingston A400 120Gb 7500Ft

    Használatra,igaz nem ipari meg napi 100Gb adatmozgatásra van,de hétköznapira tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák