Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mitkov77

    aktív tag

    válasz Jim-Y #10497 üzenetére

    Nem azt állítottam, h minden táp. Vannak olyan tápok, amik alkalmasak nagyobb teljesítményt leadni anélkül, h. lekapcsolnának. És azt is, h vannak olyan nem minőségi tápok, amit pl. a Codegen 350W ami még a 300W leadására is alkalmatlan.

    Igen a 350W leadó elvileg el kell bírja. Nekem van egy E8400 procim HD4890 VGA-val,. Csúcsban 330W-ot vesz fel a hálózatból. Feltételezve, h 80+ tápom van 264W-ot vesz fel a tápból a rendszer. Így a 90W tartalék az elektromos rendszerek "strapabírásával" keveslem. Ha van mellette + 100W azt nagyobb biztonságnak érzem. Mindenki más. Nem szentírás, amit írok..

    De ha lefordítom.. Ha nem vagy biztos benne, h tudsz úszni, akkor melyik vízben érzed madag jól, amiből csak a fejed lóg ki, vagy csak a derekadig ér?

    CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

Új hozzászólás Aktív témák