Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz _Atesz #103389 üzenetére

    Köszi, a CX450M-nél tartok attól, hogy 1 ágon van minden 12V, ha jól írta valaki. Ha jól értem, akkor most az Antec belsős tápok lehetnek az egyik legjobb választások? A 450-es tápban nem vagyok biztos, egy kicsit keveslem, bár most is az van (egy kőkori VX450-es Corsair) és nincs semmi gond vele, csak már nagyon öreg. Szeretnék hasonlóan hosszútávra tervezni vele. A harisnyázás egy jó dolog, azt nem szeretném elhagyni, ha van rá lehetőség. Ha ehhez ki kell tolni pár ezerrel a 20k-s keretet, akkor az nem gond. A ház úgy néz, hogy egy Define S lesz, így a modularitás nem szempont, lesz hely bőven.

    Nem tudom, hogy viszonylag kevés perifériával (1 ssd, 1 hdd, dvdrom) az i7-6700k és egy VGA mellett mi lesz az, ami már biztos elég. Azt tudom, hogy most egy R9 380as VGA van, jelenleg egy nvidia felé kacsingatok, de abból most biztos, hogy nem egy abszolút csúcs darab lesz, SLI-t meg végképp nem akarok. Tuning majd csak akkor, amikor már alapból az i7 elfogy, tehát az sem most lesz.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák