Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz diegho #102801 üzenetére

    Azért a hulladék erős túlzás... Én 3 ezres tápot rakok a gépembe.. Csak mondjuk az egy FSP Gold..

    Tehát nem tudod mennyiért jutott hozzá

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Kroni1

    veterán

    válasz diegho #102801 üzenetére

    Nem tudod hogy mennyi volt a ház, ami konkrétan megvolt már, nem vettem.. Unokaöcsémnek rakok össze egy keveset fogyasztó, tuningmentes, halk filmező gépet. Ehhez úgy érzem felesleges lett volna 30-ért tápot venni. Szerintem amúgy sem a ház árához kell választani a tápot hanem az adott konfig stabil ellátásához. Én alapvetően mindenen szeretek ésszerűen spórolni, ha szükség van rá megveszem a drágábbat, de azért a józan ész határain belül. És tudatos vásárlónak is tartom magamat, tájékozódni is szoktam minden vásárlás előtt, pont ezért kérdeztem rá két másik 10-15e közötti típusra, amik helyett ajánlották ezt. Nem hinném hogy ez a Chieftec "huuladék" táp lenne, ennél sokkal gagyibb Codegen tápos 10+ éve összerakott gépeim is vannak amik mai napig működnek. Ha egy 5ezres Noname tápot vettem volna akkor jogosnak tartanám a kritikádat, de jelen esetben nem igazán.

    Amúgy azóta sikerült összehozni, tökéletesen működik a gép vele, igaz esztétikailag kicsit zavar, hogy nem hátul megy a kábel a menedzsmentes részen, úgyh lehet egy minőségi hosszabbítót veszek hozzá.
    Csak próbaképpen 2 órán át teszteltem a procit túlfeszelés mellett meghúzva 4GHz-en IBT-vel, Prime-al, tökéletesen stabil volt! Megy vissza alapra, de nem félek a 4pines ellátástól, teljesen megbízhatóan működik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák