Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fera096

    csendes tag

    Ti melyik telefont ajánlanátok? Xperia L (46.000 Ft), vagy Blade Q (35.000 Ft)??
    Szeretnék váltani, igazából annyi elvárásom van egy telefonnal szemben, hogy folyamatos szinkronizálás ne okozzon neki gondot ( Gmail, FB, stb..), és emellett mondjuk ha hallgatok rajta zenét út közben és elolvasgatnám a reggeli híreket, akkor is stabilan működjön. Mostani telefonom nagyon lassú, zenehallgatás mellett már nem megy a net csak piszok lassan.
    Sajnos az ár nagyon fontos, ennél drágábbat semmiképp sem engedhetek meg magamnak, ezért lett szimpatikus a ZTE ajánlata.
    Tudnátok segíteni, hogy mi az a szempont ami alapján választhatok? Mert most a blade Q felé hajlok kicsit. Nagyjából hasonló paraméterekkel rendelkeznek, mégis egy tényleg jól használható telót akarok amivel akár már egy kis felbontású videót is meg lehet nézni ha nagyon muszáj (munkámhoz ez kell).
    ZTE tudom hogy nem név, megbízhatatlanabb, de nekem volt sima blade és elvoltam vele, és tudom, hogy manapság bármennyibe is kerül, bármennyire is jó, 2-3 évnél úgysem használhatom tovább mert addigra annyira megváltoznak az elvárások, fejlődnek az appok. De nem akarok csak egy nevet megfizeti egy Sony esetében. :)
    Köszönöm szépen! :)

Új hozzászólás Aktív témák