Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocak89

    senior tag

    Sziasztok!

    Telefon vásárlás előtt állok, most váltanék a régi Nokiámról okos telefonra, de elég tanácstalan vagyok. Árban kb. 40-60k között érdekelne. Ami fontos lenne a telefonban, hogy szép legyen a kijelző képe, jó legyen a kamerája, lehetőleg egyszerű kezelés, és gyors működés(pl. képek gyors megjelenítése). Sajnos láttam már olyat ahol ez nagyon lassú volt nem tudom, hogy ez manapság is létező probléma-e.
    Mivel eddig mindig Nokiám volt első körben ott néztem körbe az 520-as eléggé tetszik, csak 2 problémát említettek nincs vaku és gyenge az aksi, ill a memóriát is említik, hogy jön az új rendszer és az 512 MB memória kevés lehet. Láttam, hogy van 525-ös is ahol már 1GB van. Néztem a 625-öt ott a kijelző felbontására panaszkodtak. Nem ragaszkodok a Nokiához csak én a régi időkből indultam ki és akkor nem volt bajom velük. Haverom aki régen nagy Nokia fan volt(most már Iphone) szerint felejtsem el őket a windows rendszer miatt.
    Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni ebben a kérdésben.

    Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

  • Pocak89

    senior tag

    válasz xperiasigi #48268 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat. Ez az Optimus F6 elég tetszetős így elsőre. Elolvastam a mobil arénás cikket is róla. Úgy általánosságban véve ha bejelentenek egy telót mint most pl. a Lumia 530-at kb. mennyi idő szokott lenni mire nálunk is kapható lesz? Nem feltétlen most akarok telefont venni tudok várni ha kell ill. ha megéri.

    Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

  • Pocak89

    senior tag

    Sziasztok,

    3 telefont néztem ki de nem tudok választani... LG Optimus F6, Moto G, Wayteq Talk 5H. Amikor már eldöntöttem, hogy LG lesz akkor figyeltem fel a Moto G-re. Aztán tegnap óta meg a Wayteq-re.
    A moto g-nél félek kicsit a garanciától ill. hogy az akku nem cserélhető. Hosszabb távra tervezném a telót és nem tudom mennyit bírna az akku.
    A wayteqnél az ár jelentősen kevesebb mint a másik 2 versenyzőnél, a kijelző is rendben van, ott a frissítés aggaszt kicsit. Nem találtam információt, hogy újabb android frissítést kapna. Ill. a kijelző talán túl nagy, de ez most mellékes.
    Az LG-nél meg van gari, lesz frissítés de gyengébb proci és kijelző, ami valszeg így is megfelelne nekem csak a pénzemből szeretném a legjobbat kihozni. Úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok:(
    Köszi a segítséget előre is.

    Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

Új hozzászólás Aktív témák