Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Ájvé #72282 üzenetére

    Nem válaszolok mindenkinek egyenként, csk így ömlesztve. :) Szóval nem akartam ezzel OFFolni a topikot, ezért írtam itt is és a bejegyzésben többször is, hogy PM-ben szerencsésebb volna ezt intézni. Moto G rajta van a todo-listán, csak nem volt időm beleszerkeszteni a véglegesbe (ahogyan pl a Note 4-et sem). Én komálom a kínai telefonokat, csak az Edigitalt még nem néztem át (időtényező), ahol lennének kínai telefonok. Vagy te aliexpressről gondoltad a kínai telókat? Mert az nem játszik ezen a listán.

    Az elfogultságot visszautasítanám, ma ezekre a készülékekre jutott idő (bár a PM-ek alapján pár készülék megy is le a listáról). Aki csak ideböfög két sort, hogy há ez béna, de nem mondja meg, hogy hol is látja a problémát, azzal nem tudok mit kezdeni.

    w333: Neked is szól, hogy a törzstopikban, vagy PM-ben olts le :D Pont azért írtam, hogy jöhetnek a javaslatok, kritikák, és nem azt, hogy ez egy isteni kinyilatkoztatás, mert én is csak ember vagyok. Természetesen mindenkinek, aki segít, annak ezért nagyon hálás vagyok, és annak feltüntetem a nevét a bejegyzésben.

Új hozzászólás Aktív témák