Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz nyisziati #70841 üzenetére

    Édes istenem fejezd már be a baromságaid. És főleg ne ordibálj.

    Kali te meg hagyd a francba ezt a topikot. Menthetetlen már.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz nyisziati #70841 üzenetére

    sorra halmozod a butaságokat, de ez a téma lassan minden elbír már... :U
    az alapján ajánlgatom a kétmagos iphone 6 és társai telefonokat, hogy eltérő rendszer esetén nem csak az számít, hogy 2 mag vagy 4, hanem a többi hardveres tényező, az arra épülő oprendszer, annak optimalizációja..stb.
    egy másik témában dobáltak be az iphone 6 ellenében különböző 4 magos procival, 2 gigabyte ram...stb., szóval jobb hardveres képességű, de eltérő oprendszeres telefonokat, amire mindenhol tettem be teszteket, hogy minden értékben jobb a hozzászólást írók által említett típusoktól (csak egy példa, amikor a z3c-hez mérték; z3c kontra i6), de z általad említett és használt telefonnak köze sincs a felsőbb kategóriához, minden tekintetben jóval lejjebb helyezkedik el, nem csak hardveresen gyenge hozzá, hanem ma már elvárhatónak nevezhető dolgokat sem tud, ezért nem véletlenül írtuk többen is, hogy nem kellene ilyeneket írni, hogy teljesítményben ugynakkor veri a nagyokat is és a g2 szintjét emlegetni.
    olyan tapasztalatokat osztok csak meg, amit magam is megéltem, vagy tényekkel/komoly tesztekkel alá tudom támasztani, nem pedig csak ismerős elmondásából, miszerint; lagol...
    elolvashatnád a fórum szabályozását, valamint a netes etikettet a nagybetűs írásról, a témával kapcsolatban pedig olvasgass, szerezz több tapasztalatot komolyabb telefonokkal is, ismerd az eltérő oprendszerek és hardverek különbözetét adott szempontokból, aztán visszatérhetünk majd a témára.

    galaxys80; részint az, de attól még ne essen már csapdába egy ember - esetleges vásárló - sem, mert valaki butaságokat ír, ami már annyira kirívó, hogy több ember sem tudja ignorálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák