Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Csápájev #176278 üzenetére

    +#176279 Rhino82
    Köszi mindkettőtöknek, messenger topic eszembe sem jutott, oda megyek legközelebb. Ugyanakkor, általános messenger problémát kizárom, mert 3-an vagyunk a családban, és a másik kettőnek rendre megjönnek :K :U
    Viszont, egy érdekes fejlemény: nagyon úgy néz ki, hogy app újratelepítés mégsem volt még a fenti felsorolásból. Realme-éknél, ha hosszan nyomok a főoldalon az ikonra, majd eltávolítás, akkor csak az ikont távolítja el, az appot nem. Most kapott egy tényleges újrainstallt. Hát, elkiabálni nem akarom, de már több, mint 1 óra eltelt, és egyelőre megjönnek az üzenetek. Volt már ilyen korábban is, szóval ez nem jelent semmit.
    Fun fact: alapból ugye nem kap meg semmilyen engedélyt, és le sincs lakatolva. Így hagytam mindent. Aztán appot bezártam, képernyőt lezártam, és így is (!) megjönnek egyelőre. Téboly. :F
    Szerintem ram/akksi optimalizáláskor biztos nem engedi majd át az üzeneteket, szóval azt a beállítást módosítom, a többi marad. Mondjuk, nekem mindegy, hogy hogy, csak minden körülmények között jöjjön meg az üzenet, különben repül, akármilyen új is.

Új hozzászólás Aktív témák