Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisi22

    tag

    válasz Viktor0610 #172422 üzenetére

    Sajnos mar faradt voltam tegnap ejjel es mar nem jutottam oda, hogy kepernyokepet lementsem es feltoltsem, alulra betettem, latszik, hogy nem jelenik meg a datum beallitasi lehetoseg.
    Valamint a legalso "set time"-nal is latszik, hogy ragaszkodik a 2021-es datumhoz, valoszinuleg ez a gyari indulo datum.
    (Megprobalom majd kitapasztalni es majd irok rola egy szubjektiv tesztet es akkor lehet ujra vitazni, hogy mit lat es tart fontosnak egy ujsagiros valaki, aki egymas utan hasznalgatja a kutyuket es az, akinek csak egy kell, de azt tartosan hasznalni akarja.) ;)

    A c21-nek nincs foruma, ezert kerdeztem itt. (sot mas telefonnak se, ugy tunik, csak az androidos es iphone gyujtoforumok vannak.)

    Az altalad forumnak titulalt valami csak egy cikkhez hozzafuzott olvasoi velemenyek listaja, ennek megfeleloen a kettucatnyibol talan harom foglalkozik a c21-el.

    Meg nem jott meg a sim kartyam es network sincs, lehet, hogy az lesz a vegso megoldas, mindenesetre furcsa, hogy a datum meg se jelenik opciokent a beallitasok kozott.

    Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

Új hozzászólás Aktív témák