Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    Sziasztok!
    A következő 2 évre keresek magamnak új telefont. Szeretem, ha gyors egy készülék, nem kell másodperceket várni erre-arra. 4"-os készülékem van most, ez elég nekem nagy, sosem tetszettek a tepsitelefonok. Alig fényképezek telefonnal, elsősorban beszélek, levelezek, naptárat használok, Facebook-ozok, navigálok vele, és néha kicsit internetezek is.

    Az alábbiak közül választhatok, de nem igazán tudom melyik legyen. Jelen pillanatban ebben a sorrendben választanék:

    1. Alcatel Idol 3 (4,7") - 38.000 Ft
    2. Huawei P8 Lite - 39.000 Ft
    3. LG Leon - 1.000 Ft

    - Az Idolban tetszik, hogy gyors és kicsi (4,7"), és az 1,5 GB RAM nem tűnik vészesen kevésnek.
    - A P8 Lite-ban tetszik a 16 GB tárhely és a 2 GB RAM, azaz hardverileg talán ez a legerősebb, de nem tetszik, hogy tepsi a másik kettőhöz képest.
    - A Leonban tetszik, hogy gyakorlatilag ingyen lenne, de félek kevés lenne az 1 GB RAM, és amikor kézbe vettem egy Leont, nagyon bumfurdi telefonnak tűnt (talán a 10,9 mm vastagsága miatt).

    Megéri a Leonhoz képest valamelyik másik a közel 40e Ft felárat a 2 éves tervezett használatra?

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák