Új hozzászólás Aktív témák

  • Ordeal

    újonc

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, mivel eddig SOHA nem volt okostelefonom (sajnos hozzáértésem ebből adódóan egyenlő a nullával),most szeretnék ezen változtatni, ismerősöket kérdezve pedig mindenki abszolút ellentmond egymásnak, így kicsit nehéz a választás. Ha valaki veszi a fáradtságot és adna ötletet, azt nagyon megköszönném.

    - Árkategória: maximum 80.000HUF-t szeretnék rákölteni, persze ár/érték arányt nézve az sem bánom ha 30.000-ért tudnék venni valamit az igényeimhez mérten :)

    - Használt vagy új: Mindig is féltem használt dolgokat venni, de nem zárkózom el a gondolattól.

    - Hol vennéd meg? -Előfizetéssel szeretném, a T-mobilenál vagyok jópár éve, de jó ajánlat esetén nem gond ha váltanom kell.

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? -Semmiképpen nem szeretnék olyan telefont amit pár hónap múlva le kell cserélnem, ha lehetséges akkor több évre szeretném.

    - Mire használnád? -normál felhasználás, fényképezgetés, zenehallgatás, valamint napom jelentős részét fitness termekben töltöm, szóval nem bánnám ha kicsit 'ütésállóbb' lenne a telefon, valamint ha nem kellene óránként tölteni...

    Op.rendszer: Android

    Pár telefon amiket magamtól néztem ki (persze ezek csak saját ötletek, örömmel fogadok egyéb javaslatokat)

    -Sony Xperia M (T-mobilenál online kedvezménnyel alig 29.000HUF)
    -Samsung Galaxy S3
    -Samsung Galaxy S4 mini

Új hozzászólás Aktív témák