Új hozzászólás Aktív témák

  • outsiders

    aktív tag

    Sziasztok, hosszú idő után telefonváltás következik számomra, a szeretett i900-as Omniámat lecserélem, 4 évet húzott a kis drága mindenféle komoly probléma nélkül, de már elavult szegényke a mai gépek mellett :) Valószínűleg ismét hosszabb távra venném a készüléket, Omniát romoltam elég rendesen, ha nincs garivesztés - mert el tudom tüntetni a nyomokat - esetleges szervíz alatt, akkor itt is élnék valószínűleg a lehetőséggel.

    - Nos újonnan szeretném vásárolni a készüléket, kártyafüggetlenül bruttó 110k-ig terjedően, lehetőleg gyári garanciával (bolti elvileg elég gázos, nemde? )
    - Oprendszer droid vagy wp8 lehetne (kérdés, hogy lesz-e ilyen árkategóriában vmi winfosos gép... )
    - kijelző max 4.3as

    Amikkel szemezgettem az
    Xperia P,
    a Moto Razr (esetleg az új razr M majd, kérdés ide mikor ér és milyen áron....)
    S2-es Samsung ( anyagminőség nem tetszett igazán, de a support rohadt erős...)
    Xperia S (itt meg elvileg a support a gyenge, a vas jobb)
    Lumia 820 ?

    A kérdés, ti melyiket választanátok és miért, illetve van-e olyan alternatíva, amit érdemes megvárnom? Esetleg árcsökkentés valahol? (pl HTC One S tetszene, de gyári garival sehol nem lehet kapni normálisabb áron.... ) Max november elejéig várok, ha muszáj és érdemes valamire, addig még kihúzom, bár eddig is halogattam már jó ideje a vásárlást :O
    Köszönöm a segítséget ! :B :R

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák