Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz norbert1998 #57173 üzenetére

    Végre vége a melónak :D holnap még a sírkövet felrakjuk és ennyi:D 4 napra kapok 40ezret(~9től 15órig dolgoztam mind a 4 napon:D) Na Amúgy igen tudom.. P6 és P7.. viszont olyan gyönyörűek lettek -szvsz- mind a 2en, hogy nem hiányzik róla a gomb alul.. szinte tökéletes tervezés, bár azért inkább lehetett volna a P6 is picit vastagabb, és erősebb soc benne.. de így kell elfogadni.. gond nincs vele .. szvsz.. 515 :D 30k alatt ilyen gombos nokiák S40 esetleg S60al..-nem kell belém kötni, tudok mindent- 30k felett lehet WP, és kicsit drágábban legyen android meg BB meg iOS, Droidot is adnék a HTC-nek, LG-nek, Huaweinek és kb ennyi, mert az összes többi gyártón vagy lassú a rendszer(Samsung, összesen) vagy bugos, nem a legjobb szoftvert adják ki(Sony.. legtöbbször).

    Ui.: Nem kell belekötni az írásomba, ez egy személyes vélemény tapasztalatok alapján.

    Sonja

    Ha egy mód van rá, akkor Samsungot a lehető legmesszebb el kell kerülni, aki meg vesz az tegyen rá customromot, mert úgy még elviselhető. TW-vel elképesztően lassú még egy kb fele annyiba kerülő telefonnal szemben is pl SGS4-BBZ10, hozzá tenném, az S4 zsír új volt, a BB meg kb egy hónapja volt nálam és használtan vettem. Jó persze tudom, a BB más rendszer, szvsz jobb, de azért 100k felett egy ilyen lassú telót...

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák