Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Polllen #56866 üzenetére

    Előny, vagy hátrány az a Snap.. szerintem előny.. + még ott van/lesz(10.3mal) az Amazonos bolt, és van BBW is, amiknek mondjuk emellett nincs túl sok értelme, de van alternatíva legalább. Viszont szvsz androidnál 100x jobb, pláne ebben az árkategóriában. Persze.. nem tökéletes, ezt nem is állítom, de akik androidról váltottak bármilyen BB-re, vagy verik a fejüket, hogy miért csak most(én is), vagy pedig örülnek, hogy megtették, persze itt is vannak kivételek, akik inkább visszaváltanak, mert hiányzik mondjuk a nyíltság. Akinek lehet, annak ajánlom. Droidon nem fogott meg egy gyártó sem.. talán a HTC.. de az meg ugye nem az olcsóságáról híres, és én nagyon büszke vagyok a BBre. Hogy hosszútávon mi lesz a nyerő, azt nem tudhatjuk, amik most piacon vannak valószínűleg nem, de míg droidnál tudjuk, hogy az átlag 1 - 1,5 év, amíg frissítgetik, Addig a BB10nél ezt nem tudjuk és csak reméljük, hogy azért még sokáig kap frissítéseket.

    norbert1998

    Ja hát igen, én sokszor 4.2-n is félre nyomok, pedig az már azért nem olyan kicsi, nekem nem kell 6-7", pedig gondolkodtam rajta, mert tényleg lapát kezeim vannak, szerencsére arányos ahhoz a 2 méterhez.. csak a 16 évhez nem.. :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák