Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    Sziasztok!

    Galaxy S2-t szeretnék majd a közeljövőben váltani, G2-t gondoltam helyette, viszont lenne pár kérdésem:

    1. A super amoledhez hozzászoktam, nagyon megtetszett, éppen ezért kérdezném, hogy a G2-ben fakóbbak a színek? Élőben sajnos még nem volt lehetőségem kipróbálni, videókat már láttam róluk egymás mellett, és a G2 színei nem tűnnek olyan hogy is mondjam, melegnek, erőteljesnek mint az S2-é. Ez a való életben is így van, vagy csak ki kéne próbálnom élőben is? :D

    2. G2 sajnos nem bővíthető, a jelenlegi 32 gigás kártyámon is sakkozni kell ha új dolgokat pakolnék fel ( belső tárhely is tele van :B ). A kérdésem, hogy mennyi helyet foglal a rendszer? 25 gigára szerintem le tudnék menni, bár ez is necces lenne, rengeteg zeném van a telón, felhőzni meg nem szeretnék, illetve belemenni a netes tárolásba se, röviden annyi, hogy magában a dologban bízok, a mögötte álló emberekben nem.

    Ha a G2-n kívül lenne esetleg jobb választás ezen szempontokat figyelembe véve, akkor szívesen hallgatok véleményeket! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák