Új hozzászólás Aktív témák

  • sampe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Telefoncserén gondolkodom, mivel a Samsug Wave-el nem vagyok megelégedve. Az elvárásaim a telefonnal szemben:
    Android, Super amoled kijelző, Wifi, GPS (hamar jelet találó), használható szép kamera, hosszú üzemidő (egy napot erős használat mellett is jó lenne ha kibírna)

    - Árkategória. minden ajánlatot meghallgatok, de nagyon maximum 50 ezer ft de természetesen ha olcsóbban van az sem gond
    - Használt érdekelne, újra nem futja sajnos
    - Hol vennéd meg? Mindenféleképpen gyárilag függetlent szeretnék, hardveraprón gondolkodtam.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezek, ami egyben jó is.
    - Mire használnád? Telefonálás (nagyrészt), sms írás(kisrészt), gmail (kisrészt), navigáció(változó, közepes igénybevétel), zenehallgatás(nagyrészt), fényképezés(nagyrészt), netezés (nagyrészt)
    - Elsősorban androidot szeretnék, a sok app miatt (leginkább a navigáció érdekel.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? 3,3 Colos kijelzővel megáldott telefon szeretnék, tehát kb akkorát mint a Wave- az méretben tökéletes.

    Első körben az Xperia Ray- felé kacsintgatok, nem tudom lenne e ennél jobb választás
    Tanácsokat várok, köszönöm!
    üdv :R
    Sampe

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Új hozzászólás Aktív témák