Új hozzászólás Aktív témák

  • yuing

    őstag

    válasz kutga #171100 üzenetére

    Köszi, van benne még egy elütés. Szérirát írtam a Redmi Note 11 Prohoz, de ezek annyira nem relevánsak jelen pillanatban, mert csak a májusi update feletti rész kerül be az összefoglalóba. Annak kellene a tökéletességre törekednie. Átolvastam, linkeket megnéztem, hibát nem találtam benne.

    Az lenne a fontos még, hogy esetleg van-e olyan készülék, melyet érdemesnek láttok bekerülni a listába, illetve a kimaradókkal nagyjából egyetért-e mindenki.
    Mert az A53 vagy az SE 2022 talán már most is népszerű előfizetéses konstrukcióban vagy cégeknél.
    Vagy ott van a Xiaomi 12 Pro, amit a tesztelők lehúztak a melegedés és a gyatra üzemidő miatt, ellenben lehet mindezekből egy átlagos vásárló a saját felhasználási szokásai mellett keveset vagy semmit sem tapasztalna.

    Igyekszem többségében jó benyomást keltő telefonokat beválogatni a listába, ha valaki igénybe veszi a segítségét, lehetőség szerint legtöbbet vagy a legjobbat kapja a pénzéért. Noha egyik okostelefon sem hibátlan és nem képes mindenki igényét kielégíteni. Ezzel sajnos tisztában kell lenni.

Új hozzászólás Aktív témák