Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasti74

    aktív tag

    válasz niof #70774 üzenetére

    OK: de én azt írtam, hogy a felhasználók nagy részének megfelel a linux, illetve hogy pl. nekem tökéletesen megfelel, mivel átlagfelhasználó vagyok!!!

    Amit itt felvázoltál, az azért nem tipikus PC felhasználás...

    Ez olyan, mintha pl. azt írnám, hogy az átlagembernek városi szaladgálásra megfelel egy Suzuki Swift, erre megkapnám, hogy milyen hülyeség már, mert abba nem fér be 12 ember, nem bír el 8 tonnát, nem 280 a végsebessége, és nem gyorsul 3mp alatt 100-ra, szóval használhatatlan vacak ;-)

    Mindegy, én nem akartam meggyőzni soha senkit arról, hogy használja ezt vagy azt a rendszert: most is csak azt mondtam a vírusokkal kapcsolatban, hogy A LEGTÖBB, ÁTLAGOS felhasználó egy csomó szívástól kímélné meg magát, ha W helyett L-ot használna arra, hogy futtassa a Chrome-ot meg a Firefox-ot ;-)

    Egyébként 20 évig informatikus, szervizes és rendszergazda voltam (innen tudom pl., hogy mire használja egy átlagfelhasználó a számítógépét) , úgyhogy gyakorlatilag több időt töltöttem Windows előtt, még ha nem is a saját gépemen futó Windows előtt, mint linux előtt - ennek ellenére sem éreztem soha úgy, hogy vissza kellene váltanom W-ra! Valahogy nem lett hiányérzetem, pedig régóta brand PC-im vannak, úgyhogy jogtiszta Windows--om is van ;-)

Új hozzászólás Aktív témák