Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaud

    aktív tag

    válasz Cs1csó #69183 üzenetére

    Bár nem nekem szólt, de válaszolok, mert miért ne. Bő 100 napig a huorong védte a gépemet(szeretek veszélyesen élni), feltoltam rajta minden beállítást paranoid szintre, kérdezgetett rendesen, de cserébe gépterhelése észrevehetően egyedül rendszerszintű driver frissítések esetén volt, pl nvidia driver frissítés lassabban ment végbe. Egyébként mintha nem is lett volna. Egy ideje nézegettem ezt az Ahnlab v3 free-t és ƵøŁĭ tesztjei is döntésre sarkaltak, Huorong le, AhnLab fel. Pár napja fentvan, alapvetően eddig pozitívak a tapasztalatok.Gépet érezhetően nem fogja, ram használat ~140Mb. És most jön a nagy DE. :DDD

    Windows indulása ok, desktop betölt, viszont itt jön két anomália. Első: asztal betöltött, és nézem úgy 15 másodpercig az óra mellett a nincs internet kapcsolat földgömböt. Aztán persze megjön, de eddig ez nem volt. Második: a Windows Biztonság tray icon ahogy megjelenik az AhnLab-é, eltűnik. És még valami, ami számomra fontosabb: mióta fent van, harmadszor kellett kliensből javítani az Apex Legends fájljait, mert szerintem kissé összeakad az EasyAntiCheat-el és a játékkal az AhnLAb. Pedig hozzáadtam a kivételekhez.

    Még kap pár nap esélyt, ha maradnak ezek a hibák, sajnos kuka és marad a defender.
    (ez attól függ, mennyire forralja meg egy pont kritikus időszakban az agyvizem persze.) :U

    [ Szerkesztve ]

    A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

Új hozzászólás Aktív témák