Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    Srácok, egy Dune (DUO) után mennyire jó alternatíva egy Med800? :R

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz djnice #9371 üzenetére

    1 évvel ezelőtti hsz-el kardoskodsz folyamatosan az ATV ellen, nem próbáltad, nem használtad. Az Amlogic boxok mellett ATV-t is használok évek óta, a MaxFALL, MaxCLL HDR metaadatok fixre vannak beállítva, semmilyen hibát nem látsz mivel jó értékeket használ és ez is csak HDR10-nél kérdés, meg ugye az Amlogic sem küldi tovább, Dolby Visionhöz meg nem kell mivel az dinamikus.
    Ha Amlogic box akkor ahogy írtad, 90%-ban CE-vel használják, aki meg komolyabb Amlogic boxot vesz ahol a droid is használható mindenféle mókolás nélkül az le van szólva, mert a gagyira is portolták a ROM-ot, azért egy kicsit gondolkozz el azon, hogy mégis mi értelme van ilyen módon hozzáállni a dolgokhoz, több tiszteletet.
    A 24.000 és a 60.000 fps nem kadenciahelyes - ezt látni kell és nem műszerek alapján megállapítani, semmilyen hibát nem érzékelsz és ha netán mégis ennyire vájtszemű vagy akkor bátran leírhatnád, hogy bizony Amlogicnál is jelen vannak néha apró röccenések. Tényleg érzékeny vagyok én is a hibákra, jelezni is szoktam de a 24 és 60 fps anyagoknál nem vettem észre semmilyen oda nem illő röccenést.
    Nincs HD hang továbbküldés, csak PCM - pontosabban többcsatornás LPCM, aki nem gerjed arra, hogy az erősítőjén DD, DTS, True HD vagy DTS-HD felirat jelenjen meg annak semmilyen hátránya nem származik, minden csatrona megvan.
    Én is tudnék hibákat felsorolni az Amlogic, Zidoo vagy bármilyen más eszközről, nem teszem.
    Szerintem ha Apple TV 4K-t venne akkor nagyon nem nyúl mellé, persze az általad említett eltérésekkel nem árt tisztában lenni, de nem utálattal kell kommunikálni. Az egyik legjobb felskálázója az Apple TV-nek van és folyamatosan a legjobb hálózati lejátszók között sorolják fel.
    Elnézést, hogy ide írtam, de úgy éreztem, hogy jól jön olyan véleménye is akinek van Amlogic és Apple TV tapasztalata is. :D

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz galaxys80 #9374 üzenetére

    Nem kell, viszont én használom is évek óta ahogy a többi boxot is. Ellene lehet érvelni de mellette nem? Ezen kell megsértődni? Azért elég abszurd, hogy ellenséges hozzáállással lehet róla véleményt nyilvánítani de mellette már nem.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák