Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz Ance #2872 üzenetére

    Amikhez hozzá tudok szólni:

    2. Régebben nálam volt gond egy régebbi fw-vel, hogy nem küldte tovább a DTS core hangot és csak sztereó ment ki optikán, de az újabb fw-vel nincs gond. Legalább 3.06-ot kell feltenni.

    4. Volt már ilyen felvetés, mivel nem működött egy USB porton a 2 HDD dokkolóval- a fejlesztők aztán meg is írták, hogy egy porton csak 1db HDD működhet. Ezért is van rajta 2 USB port..

    5. 3TB-s vinyóval biztosan működik rendesen. Nagyobbat nem tudom..

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz Ance #2872 üzenetére

    1. Én optikán viszem a hangot az erősítőbe, ami aztán automatikusan választ (mint nálad) és eddig még nem tapasztaltam pattogást (Denonom van). Hogy HDMI-n van-e ilyen gond, azt nem tudom, de valahol olvastam korábban, hogy bizonyos erősítőkkel pattog a hang, nem csak indításkor, hanem pl. időbeni ugrás után is, de nem mindenkinél. De lehet, hogy ez régebbi firm-eknél fordult csak elő, mostanában nem találkoztam ilyen panasszal. Persze lehet, hogy ez nem is lejátszó-, hanem inkább erősítő függő.

    2. A DTS HDMA (és a többi HD hang) természetesen átmegy, de csak HDMI-n. SPDIF-en csak a sima DTS mag érhető el.

    3. Itt is 3 fájl van: about.jpg, folder.jpg és egy - a mappa nevével megegyező nevű - xml.

    4. Nem tudom, gondolom hub-ja válogatja, próbálkozni kell (ill. próbálj rákeresni a hivatalos med fórumokban - magyar, angol)

    5. A felső határ 4TB (wincsinként).

    [ Szerkesztve ]

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák