Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz z123456789 #5446 üzenetére

    Köszi

    Nah rögtön az első akadály.
    Valamiért nem jön össze a Jukebox :(((

    Megcsináltam ami a bevezetőben le van írva, de nem jó valamiért.

    A yadisnak megadtam a Filmek mappát, ebben vannak az mkv-t, volt amit nem ismert fel, azt módosítottam, utána már jó lett.
    Majd leszedtem a másik progit amit írtak, azt is feltettem, majd amikor Run-olni akartam kiírta, hogy nem találja a yadis mappát, mert ugye az a x86-os mappába települt ez meg a sima Program files-ben kereste. Átettem, akkor lefutott, kiírta, hogy Complete 113 movies.

    Bekapcs Mede8er, megkerestem a NAS-on a Filmek mappát, hozzáadtam a kedvencekhez.
    A Jukebox nézetet még délután bekapcsoltam. Majd Főmenü bele a kedvencekbe, ott a Film mappa egy nagy sárga csillaggal, majd belemegyek és simán mutatja csak a mappákat, de a filmes borítókkal, de semmi olyan leírás nincs, mint aminek kéne lenni. A mappa skennelést megcsináltam. Ki be kapcsoltam a lejátszót is

    Szerintetek mit rontottam el?

    Meg a leírás az magyar lesz? Mert a yadisban angol volt.

    Mód!
    Megnyomtam az i-gombot a távirányítón és bejöttek a leírások is. :DDD De sajna angol. :(

    Ha új filmet akarok berakni neki, akkor az újra mindent előröl kell kezdenem?
    Yadisban mappa hozzáadás, majd keresés? Vagy jelzi majd már az új mappát a Filmek mappában és akkor csak azt az egyet kell újra kerestetnem?
    A yadis2meder8er-t is futtatni kell majd?

    Thx :R

    Jah gondolom ha most frissítem madj a fw akkor mindent állíthatok be előröl? :D

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Lapp ölflex classic 110 CY tápkábel Oyaide dugókkal

Új hozzászólás Aktív témák