Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz cog777 #769 üzenetére

    Nincs mit!

    Nekem az a gondom a gauss-szal és az (ER)PPC-vel, hogy több kellene belőlük annál, mint amit a kis mech-jeim elbírnának, vagy le tudnának hűteni - egy-egy darabbal nem lehet a világot megváltani, sajnos (vagy csak én nem értek hozzájuk). A másik: ha (tisztán) sniper-t építek, akkor holtbiztos, hogy CQC-s pályákat kapok és viszont - remélem, csak engem büntet a játék ezzel! :O

    A gauss nagy, nehéz (nem tudok annyit - 4 db-ot - beépíteni, ami már tényleg hatékony lenne) és piszok macerás a kezelése - pláne közelharcban - , az ERPPC meg túlzott hőtermeléssel bír - már egy LPL is fele annyiból megél - ahhoz, hogy IS mech-en, ami nem kap minimum 30-40%-os bónuszt rá, "használható" legyen (vhogy nem bírom a lövök, majd 3-4-5 lövésnyi időt hűtök metódust - de ez lehet, hogy az AC5-ös JM6-S miatt van: na, azzal (most már nerf-elték, ezt is) tényleg "csak" lőni kellett és hatékony is volt).

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák