Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz tdd587 #145 üzenetére

    Nem is tudod elképzelni, mennyire örülök:)! Szép lassan emelgetheted a fokozatot:)!

    Ami nagyon kell még egyébként egy gyors, tuti győzelemhez az a Word of Recall. Néhány körön belül (pláne ha betámadgatsz egy esélytelen nódba - ez esetben egy körben) mindenkit abba a városba tudsz teleportálni, ahova kellenek... előtte el kell nyomni egy Summoning Circle-t, ennyi. Enélkül nekem is hosszabb lett volna, sejted :K.

    A Myrran az általában ilyen... imposson nem merném megkockáztatni. Nem is az, hogy azonnal nem tudnék leverni egyet sem (ami tény), de a fejlődésben is sokkal jobbak, gyakorlatilag azért kellenek a városaik, hogy lépést tartsak velük. Leesett az állam, mikor a harmadik ellen már tudott mágusokat gyártani... az én fullon csak termelésre használt fővárosomban meg még sehol semmi.

    Web nagyon jó, én is használom... repülőre kötelező, igen, de über íjászokra, mágusokra is.. mivel gyengék, néha két-három kör, mire kiszabadítják magukat... addigra már rálépek a lábujjukra.

    Igen, full halállal nagyon könnyű egyébként, régebben fejtegettem miért. Azzal talán még gyorsabban lehet győzni, csak nem élvezetes. Én hőst vadászok, lőttek a Just Cause-nak :O! Már a Heroism-nél is jobban szeretem pedig...

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák