Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72954624

    törölt tag

    válasz Vistaboy #312 üzenetére

    A BW Pontok megszűnése egyszerre rossz és jó is egyben.

    A rossz oldal ugye amit bővebben kifejtettél. Hiszen, ha most akármelyik játékszoftver boltban vagy az Origin-en veszünk pontokat akkor jóval olcsóbban kijövünk a DLC-k megvásárlásával mintha valódi pénzzel tettük volna ugyanezt.

    800 BW Pont = 8€ továbbá 1600 BW Pont = 16€, ez most a helyzet az EA áruházában.
    És a számunkra leginkább keresett tartalmak 800 ill. 1200 BW Pontba kerülnek, ami 10 és 15€-nak felel meg. Ezek alapján valóban jól jártunk ha Pontokkal fizettünk és teljesen egyet értek veled.

    Viszont ami miatt jó, hogy megszűnik a rendszer az a következő. Végre lesznek akciók. BW Pontoknak ez volt a legnagyobb rákfenéje, hogy sosem voltak leárazva. Sem a Pontok sem pedig az értük vehető kiegészítők. Innentől viszont ezen tartalmakra is várhatóak lesznek leárazások. 70%-os akció elég ritka, de 50%-os valószínűleg biztosan lesz az összes DLC-re, ha eljön a szokásos nyári-téli stb. vásárok időszaka.

    Emiatt érzem úgy, hogy összességében pozitív irányba billen a mérleg nyelve. Legalábbis remélem a legjobbakat.

  • #72954624

    törölt tag

    válasz Zoli133 #314 üzenetére

    Hmm, az még szállítással együtt is igen jó ár, azt hittem mindig 3-4 ezer körül árulta őket a Galaxis.

    Konkrétan a digitális vásárlásra céloztam, hogy ott én nem emlékszek akciózásra. Az összes EA játék és DLC volt már leárazva, de Mass Effect DLC-t és BioWare Pontot sosem láttam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák