Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz Vinyard# #7644 üzenetére

    Szerintem a Liara szál teljesen rendben van. El is mondja, hogy a saját fajában nagyon fiatalnak számít, ezért nem veszik semmibe, ráadásul az elmúlt X évet ásatásokon töltötte magányosan, magyarán a kavicsokon kívül nem nagyon volt neki tapasztalata szinte semmiről. Erre megjelenik Shepard, aki megmenti az életét a csúnya szörnyektől, aki többet tud nála is a protheanokról és a segítségét kéri tőle egy világmegmentő akcióban. Csöppet felkavarodhatott az eddigi nyugodt élete a kavicsokkal.

    A második részhez érve már láthatott egyes mást az igazi világból, az élet "megkeményítette", gondolok itt arra, hogy Shep holttestét neki kellett összeszednie és infobrókerként sem lehetett könnyen venni a dolgokat.

    Szerintem Liara teljesen rendben van, számomra az egyik legszimpatikusabb karakter és Shepardom csaja mind három epizódban. :B

    Beneziával sincs semmi bajom igazából, a harcban annyira legyengül -testileg, szellemileg-, hogy valamiféle módon megszűnik a Reaperekkel a kapcsolata egy időre. Ahogy kicsit felocsúdik a harcból, a reaperek újból visszanyerik felette a hatalmat. Kb ennyi szerintem. Számomra nem volt furcsa, ennél jobban egy filmben sem csinálták volna meg.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák