Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nanorambo

    őstag

    válasz Vinyard# #7577 üzenetére

    De aztán ők is beismerték, hogy a két fejes elvonult egy szobába, a csapat többi tagjait meg kizárták a befejezés megírásából. Meg azt is mondta egy két készítő, hogy nem igazán olyan lett a vége, ahogyan először megbeszélték.
    Csak azóta ez valahogy el lett felejtve. Hát persze, jön a sok multi DLC, meg az idő ugyebár...

    Nekem nincs azzal bajom, ha valakinek tetszik a vége. Az viszont már baj, ha valaki lenézi azokat akiknek problémájuk van a végével. Ismerek olyat akinek baromira bejött a játék vége és leszólta azokat akiknek nem (köztük engem is). Ő a "legjobb" befejezést kapta destroy+shepard fellélegzik. AZtán megkérdeztem tőle, hogy édesegyszárószavirágom :)
    figyeltél te a játékra vagy csak végigpuffogtattad? Erre ő persze hogy figyelt. Mondtam neki, hogy nem zavarja -e, hogy a csillaggyerek kijelenti, hogy ha a destroyt választod akkor a szintetikus beültetéseid miatt te is meghalsz. De még is csak ennél a befejezésnél lélegzik fel Shep. Utána csak hümmögött.

    Nincs bajom azzal, ha valakinek tetszett a vége, csak tudni fogom, hogy nem figyelt oda.
    A játék vége logikátlan és a kivitelezés fhos. EZ TÉNY

    EC DLC: A magyarázat mindenre: SPACE MAGIC!
    Ilyen logikai bukfenceket nem lehet magyarázni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák