Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz BeLucZ #269 üzenetére

    De miért akarod kikapcsolni a V-sync-et? Hacsak nem benchmarkolni akarsz, vagy nincs 120Hz-es monitorod, akkor nagyon jól helyen van az a 60FPS limit.

    Más: A hajó pszichológusom szerint rám van kattanva Tali (amit alátámasztanak a naplóbejegyzései, amiket kihallgattam míg kerestem), és most tudtam meg, hogy mégis össze lehet futni Liara-val (ahogy leszálltam egy bolygóra mielőtt kiléptem...). Talán ebben a részben végre össze lehet hozni azt, amiről az első rész alatt "álmodoztam": tolni velük egy hallucinált hármast. (A kvarián el van ugyan szigetelve a ruhájába, de Liara faja tud ilyen elmetrükköket is, és nyitott a finomabb perverziókra, sőt, nemsemleges is, úgyhogy elméletben semmi akadálya nem lenne a dolognak.) :C Bár egyelőre az is elég poén lenne, ha Liara közölné, hogy van egy gyerekünk. (Ezt kérdeztem múltkor, hogy mennyi idő telt el az első rész vége, és a az első halálunk között, de szerintem nem tudjuk pontosan, tehát elméletileg ez sem lehetetlen. :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák