Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    SPOILERveszély...

    nah én is leragadtam a Mass Effect előtt, így 5-6 óra játék után tudok is róla nyiltkozni. Én speciel nagyon vártam hogy megjelenjen, és mivel boxon nem ismertem, nem tudtam mire számítsak. sztem kicsit túl lett hype- olva az egész..Nem mondom, nekem is tetszik, de korántsem éreztem (eddig) hogy akkora mutatvány lenne. Amikor leszálltam a Therum-ra, az olyan mintha 1997-et írnánk, vagy mikor is volt az MDK?? kb az a szint grafikailag. Nem beszélve a Mako irányításáról. Förtelem. Az első élesebb harcnál, ahol kéne egy kis support a társaktól (a bányánál például) , egyből előjön, milyen gyenge az AI. Wrexnek egy lépcsőben sikerült elakadnia , és ott nyomatta a moonwalkert. Vannak idegesítő , logikátlan dolgok:
    - miért nincs élet azon a bolygón, ahol laza kis páncélban tudok sétálgatni a felszínen és tele van nyersanyaggal?
    - miért nem tudok mindenkivel beszélni ? miért a játék hívja fel a figyelmemet a fontos interakciókra?
    - miért jelenik meg az inventoryban egy új tárgy , ha lelövök egy távoli , mondjuk repülő célpontot? Arcade-os nagyon.

    Sok ilyesmit nem értek benne...De tetszik, élvezem, jók a párbeszédek és tetszik ez a jellemfejlődés. Látszik hogy a Bioware tutira ment: mindenki talál benne valamit, ami megfogja. A sztori izgalmas és sok beszélgetésen érződik hogy nagyon nem mindegy, mit felelünk /kérdezünk. Kíváncsi vagyok, hogy változik az egész hangulata - mert egyelőre ez adja el nálam a játékot. Ja, és Wrex / Kaidan párossal toltam eddig. Most hogy megvan Liara is, lehet váltok a sunára... Nálam 8/10 a game.

    Avanti Roma

  • sasa134

    addikt

    válasz -kdM- #748 üzenetére

    - nem a Therum színével van bajom, hanem a grafikai megvalósítással. Nem kell hogy Crysis dzsungel legyen rajta, de azért ilyen textúrákat, kérem szépen...kkhmm...

    - onnan veszem hogy van rajta nyersanyag, hogy megjelenik az info-ablakban

    - sztem hülyén veszi ki magát hogy csendben álldogáló embereket/lényeket gyakorlatilag fellökhetsz, nekik szaladhatsz és meg sem mukkannak.

    - akkor is arcade-os sztem hogy pikk-pakk tied lesz a cucc ami kb 800 méterre lévő enemyn volt mielőtt kinyírtad. Az Oblivionban meg a Baldur's Gate-ben is szépen ode kellett sétálni érte. Casual shit.

    Nem kell egyetérteni ám. Élvezd csak, én is azt próbálom.

    Avanti Roma

  • sasa134

    addikt

    válasz -kdM- #753 üzenetére

    1991 óta játszom PC-n, előtte sok más géptípuson. Láttam már pár játékot. Majd mutatok neked is.

    Addig játsz tovább és örülj. Te napszemüvegen keresztül játszol, elfogult és ostoba vagy.
    Viszlát.

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák