Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    SPOILERveszély...

    nah én is leragadtam a Mass Effect előtt, így 5-6 óra játék után tudok is róla nyiltkozni. Én speciel nagyon vártam hogy megjelenjen, és mivel boxon nem ismertem, nem tudtam mire számítsak. sztem kicsit túl lett hype- olva az egész..Nem mondom, nekem is tetszik, de korántsem éreztem (eddig) hogy akkora mutatvány lenne. Amikor leszálltam a Therum-ra, az olyan mintha 1997-et írnánk, vagy mikor is volt az MDK?? kb az a szint grafikailag. Nem beszélve a Mako irányításáról. Förtelem. Az első élesebb harcnál, ahol kéne egy kis support a társaktól (a bányánál például) , egyből előjön, milyen gyenge az AI. Wrexnek egy lépcsőben sikerült elakadnia , és ott nyomatta a moonwalkert. Vannak idegesítő , logikátlan dolgok:
    - miért nincs élet azon a bolygón, ahol laza kis páncélban tudok sétálgatni a felszínen és tele van nyersanyaggal?
    - miért nem tudok mindenkivel beszélni ? miért a játék hívja fel a figyelmemet a fontos interakciókra?
    - miért jelenik meg az inventoryban egy új tárgy , ha lelövök egy távoli , mondjuk repülő célpontot? Arcade-os nagyon.

    Sok ilyesmit nem értek benne...De tetszik, élvezem, jók a párbeszédek és tetszik ez a jellemfejlődés. Látszik hogy a Bioware tutira ment: mindenki talál benne valamit, ami megfogja. A sztori izgalmas és sok beszélgetésen érződik hogy nagyon nem mindegy, mit felelünk /kérdezünk. Kíváncsi vagyok, hogy változik az egész hangulata - mert egyelőre ez adja el nálam a játékot. Ja, és Wrex / Kaidan párossal toltam eddig. Most hogy megvan Liara is, lehet váltok a sunára... Nálam 8/10 a game.

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák