Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    Néhány újabb teszteredmény:
    - Thor (Jane Foster): nagyon nehéz bevinni vele a shockot, leginkább úgy lehet, hogy hátrafele elfutunk és akkor megcsapjuk vele az ellent. Ha utána meg tudjuk ütni egy 5-ös combóval, az 95%-ban stun, ami jó sokáig tart. Egyébként minden másban elég gyenge kari, kis sebzés, kis crit, nem nagyon áll ellen semminek (se energy se physical res.)
    - Kamala Kahn: konkrétan használhatatlan lett az új, agresszívebb ellenfél miatt. Nem tudsz hátul várni heavy attackban, hogy stackolja a furyt, teljesen visszabontottam
    - Ms Marvel: nagyon kellemes kari. Az energy absorbtion sokszor megmentette a seggem, és a power gainnel növekvő sebzés is jó, plusz a 3-mas special brutálisan sebez
    - Daredevil: szintén nagyon kellemes az evade+stun kombó, plusz úgy vettem észre, ha evade után ütünk, megtöri az ellen kombóját is
    - Captain wwII: vicces, de aki bleedelhető, az ellen jobb a második special, aki meg nem, az ellen az első, és szépen nyelegeti el a sebzéseket, kellemes kari.

    Archangel: elég idegesítő a mozgása, és a második specialja brutálisan bleedel, de ennyi. Simán vertem heroic bossként egy karival is.
    Iceman: brutál, a cold snapek, a specialok is azok, plusz lerázza magáról a stunt. Folyamatosan szedi a HP-dat, ha megkapod a snapet
    Új wolvie: mint a régi, csak mászóka van a fején, semmi xtra

    Kaptam egy Gwenpoolt a csajos kristályokból, felhozom, mert nagyon viccesen csipog:D

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák