Új hozzászólás Aktív témák

  • Atithunder

    csendes tag

    válasz hitchins #14 üzenetére

    Fullra egyet értek. Az, hogy csúnya szegény, egy dolog, meg ahogy írtad, a szépjég szubjektív. Steve Buscemi is baromi ronda, de jó színész. De ez a kiscsaj szerintem nem jó. Tényleg nincs nagyon köze a játék béli Ellie-hez. Pedig nálam Ellie a TLOU lelke.

    "Egyszeruen annyira kilog az egeszbol hogy teljesen kiestem a filmbol, tisztara tonkrevagja a filmet.....Egyszeruen kenyszeriteni kellett magam hogy probaljak a tortenetre koncentralni. "

    Teljes mértékben ugyan ezt érzem és ettől tartottam. Hiába írja BusinessGuy, hogy rajongó, meg 4x kivitte (ezen sírtam, hogy kivitte) és "a kiscsaj eddig kiválóan hozza Ellie karakterét ha külsöre nem is belsőre lazán eddig".... hát k*rvára nem, vagy legalábbis ebben az egy részben még nem tudta nekem megmutatni. Azért kap még esélyt. De ennyi. Úgy látszik ez is szubjektív. És tényleg tökre szeretném hagyni "ezt a buta fizimiska összehasonlítgatást", de nem megy, mert amikor ez a kiscsaj képernyőre kerül, rendesen bántja a szemem. A képek önmagukért beszélnek.

Új hozzászólás Aktív témák