Új hozzászólás Aktív témák

  • nubiai

    tag

    Nemrég találtam rá erre a remek topikra (köszönet, legfőképp crok :R , de a többiek áldozatos munkájáért is). El is határoztam, hogy végigolvasom az elejétől a végéig okulásképp, hátha egy kicsit jobban megértem, hogy a mit miért csinálok már évek óta és nem csak mechanikusan alkalmazom az innen-onnan összeszedett morzsákat. El is jutottam már majdnem a 900-as hozzászólásig (hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindent értettem), de az még mindig csak 2021. januárja, viszont azóta nagyon sok minden lényeges változás történt, főképp az utóbbi pár hónapban. Attól tartok, hogy még napokig, de inkább hetekig kéne darálnom a fórumot (sajnos nem sok időm van ilyesmire), mire végre kiderülne számomra, hogy milyen változást okozna, ha a telefonom hosszas unszolására végre frissíteném 23.0-ámat 24.1-re.
    Ezt lerövidítendő tudnátok segíteni nekem egy linkkel, vagy rövid leírással, hogy mi nem működne a továbbiakban a frissítés után?
    Modulok, amiket használok:
    Advanced Charging Controller (ACC)
    Call Recorder - SKVALEX
    Install gesture typing enabled AOSP keyboard
    Riru
    Riru - Clipboard Whitelist
    Rengeteg munkaórával belakott munkatelefonról van szó, így óvatosnak kell(ene) lennem. Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák